Home » Ons Aanbod » Gebitbescherming » Online Shop

Agenda hapdagen

Houd deze pagina goed in de gaten, de hapdagen worden hier up-to-date gehouden.
Wanneer tijden wijzigen of annuleringen plaatsvinden dan passen we dat gelijk hier aan!

Wilt u op een andere moment komen, dan dient u dit wel aan ons door te geven.
Mocht de datum van uw vereniging niet schikken en wilt u graag op een andere datum/vereniging willen komen. Wees ervan bewust dat uw bitje bij de vereniging van de hapdag moet worden opgehaald, wilt u uw mondbeschermer naar uw huisadres verzonden hebben dan vragen wij een geringe vergoeding van 2,50 Euro extra voor de verzending. Op de hapdag moet u dat nog even wel aan de administratietafel door te geven! Voor meer informatie kunt u mailen u naar: info@gebit.nl.

LET OP: Bij het aanmelden bij een andere club dient u de verenigingsnaam door te geven waar u afdruk laat nemen, niet uw eigen verenigingsnaam kiezen!!

 

 

Hapdagen   2019

 

 

           
Januari          
05-01-2019 The Colloseum (Utrecht) Peter Aarts ! 17.00 - 19.00 u. MMA ..... Huisadres  
           
Februari          
za 9-02-2019 Yuijn Cup Oude Tonge - geannuleerd 11.00 - 15.00 u. Karate volgt nieuwe datum  
vr 15-02-2019 Purmerend 18.30 - 20.30 u. Hockey Club  
za 16-02-2019 Leonidas    (Rotterdam) 10.00 - 14.00 u. Hockey Club  
za 16-02-2019 Push 10.00 - 14.00 u. Hockey Huisadres  
wo 20-02-2019 Dorsteti   (Wijk bij Duurstede) 14.00 - 16.00 u. Hockey Club  
vr 22-02-2019 Hudito 18.30 - 20.30 u. Hockey Club  
za 23-02-2019 Wijchen 10.00 - 14.00 u. Hockey Club  
ma 25-02-2019 Zwart- Wit     (Breda) 18.00 - 20.30 u. Hockey Club  
           
Maart          
vr 01-03-2019 HBS              (Bloemendaal) 18.30 - 21.00 u. Hockey Huisadres  
za 02-03-2019 Bloemendaal 10.00 - 15.00 u. Hockey Huisadres  
za 02-03-2019 Culemborg 10.00 - 14.00 u. Hockey Club  
za 02-03-2019 Xenios 10.00 - 14.00 u. Hockey Club  
za 02-03-2019 AH & BC      (Amsterdam) 09.00 - 14.00 u. Hockey Huisadres  
wo 06-03-2019 Nijkerk 18.30 - 20.30 u. Hockey Club  
vr 08-03-2019 Voorhout 18.30 - 20.30 u. Hockey Club  
za 09-03-2019 Weesp 09.30 - 13.30 u. Hockey 30-3-2019 Club  
za 09-03-2019 IJsseloever       (IJsselstein) 10.00 - 12.00 u. Hockey 28-3-2019  
za 09-03-2019 Hilversum 09.00 - 13.00 u. Hockey 30-3-2019 Club  
za 09-03-2019 Houten 09.00 - 14.00 u. Hockey 1-4-2019 praktijk  
za 09-03-2019 Victoria        (Rotterdam) 10.00 - 14.00 u. Hockey volgt nieuwe datum  
za 09-03-2019 Fletiomare 09.30 - 14.30 u. Hockey 30-3-2019 Club  
za 09-03-2019 Huizen 09.00 - 13.00 u. Hockey 30-3-2019 Club  
zo 10-03-2019 Groen-Geel    (Wassenaar) 12.00 - 14.00 u. Hockey Huisadres  
wo 13-03-2019 Rapid            (Gorinchem) 18.00 - 20.30 u. Hockey 4-4-2019 Club
vr 15-03-2019 De Pelikaan   (Roosendaal) 18.30 - 20.30 u. Hockey 5-4-2019  
vr 15-03-2019 Forescate     (Voorschoten) 18.30 - 20.30 u. Hockey 5-4-2019  
za 16-03-2019 Qui  Vive      (De Kwakel) 09.30 - 13.30 u. Hockey 5-4-2019  
za 16-03-2019 Bommelerwaard 10.00 - 12.00 u. Hockey 5-4-2019 Club
za 16-03-2019 Etten - Leur 10.00 - 14.00 u. Hockey 5-4-2019  
za 16-03-2019 Rijswijk 10.00 - 14.00 u. Hockey 5-4-2019  
zo 17-03-2019 HDS 12.00 - 15.30 u. Hockey 5-4-2019  
wo 20-03-2019 de IJssel   (Nieuwerkerk a/d IJssel) 18.30 - 20.30 u. Hockey 5-4-2019  
vr 22-03-2019 Roomburg 18.00 - 20.30 u. Hockey 13-4-2019 Club
za 23-03-2019 MOP           (Vught) 10.00 - 14.00 u. Hockey 13-4-2019 Club
za 23-03-2019 Myra          (Amstelveen) 10.00 - 14.00 u. Hockey 13-4-2019 Club
za 23-03-2019
Rotterdam 10.00 - 15.00 u. Hockey 13-4-2019 Club
za 23-03-2019 Gouda 10.00 - 14.00 u. Hockey 13-4-2019 Club
za 30-03-2019 Ypenburg 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 30-03-2019 MEP           (Boxtel) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 30-03-2019 Barendrecht 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 30-03-2019
Victoria      (Rotterdam) 10.00 - 15.00 u. Hockey    
 
         
April          
za 06-04-2019
HOCO    (Oisterwijk) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 13-04-2019 Spandersbosch  (Hilversum) 10.00 - 15.00 u. Hockey    
           
Mei          
wo 08-05-2019 Woerden (happen praktijk ortho Woerden) 12.45 - 18.30 u. Hockey   praktijk
za 11-05-2019 Westland   (Naaldwijk) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
wo 15-05-2019 Shinty  (happen praktijk ortho Driebergen) 12.45 - 18.30 u. happen Hockey   praktijk
za 18-05-2019 Athena      (Amsterdam) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 18-05-2019 Berkel en Rodenrijs 10.00 - 14.00 u. Hockey    
zo 19-05-2019 Victoria     (Rotterdam) 11.00 - 14.30 u. Hockey    
za 25-05-2019
Voorne 10.00 - 14.00 u. Hockey    
           
Juni          
za 08-06-2019
De Dommel  (Sint-Michielsgestel) 10.00 - 12.30 u. Hockey    
za 08-06-2019
Teteringen 10.00 - 12.00 u. Hockey    
zo 09-06-2019
De Kikkers ( Nieuw-Vennep) 11.00 - 14.00 u. Hockey Huisadres  
za 15-06-2019
Liberty Dongen 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 15-06-2019
Liempde 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 15-06-2019
Venlo            10.00 - 12.00 u. Hockey    
zo 16-06-2019
AH & BC        (Amsterdam) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
vr 21-06-2019 Sjinborn   (Valkenburg) 18.30 - 20.30 u. Hockey    
za 22-06-2019 Waalwijk 10.00 - 14.00 u. Hockey    
zo 23-06-2019 Rookiedag Sport Ways Hurley (Amstelveen) tijd volgt nog Hockey    
vr 28-06-2019 Weert 18.00 - 19.30 u. Hockey    
za 29-06-2019
Abcoude 10.00 - 15.00 u. Hockey Huisadres  
za 29-06-2019 Rotterdam 10.00 - 15.00 u. Hockey    
           
Juli          
za 06-07-2019
Kromme Rijn 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 13-07-2019 Nieuwegein 10.00 - 14.00 u. Hockey    
           
Augustus          
wo 21-08-2019 Bakel 18.00 - 20.30 u. Hockey    
vr 23-08-2019 De Pelikaan   (Roosendaal) 18.30 - 20.30 u. Hockey    
vr 23-08-2019 Scoop          (Sittard/ Geleen) 17.00 - 19.30 u. Hockey    
za 24-08-2019 Bloemendaal 10.00 - 15.00 u. Hockey    
za 24-08-2019 Push             (Breda) 10.00 - 15.00 u. Hockey Huisadres  
za 24-08-2019 De Hopbel     (Schijndel) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 24-08-2019 MEP              (Boxtel) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 24-08-2019 Spandersbosch  (Hilversum) 10.00 - 15.00 u. Hockey    
zo 25-08-2019 Bloemendaal 11.00-15.00 u. Hockey    
vr 30-08-2019 HBS       (Bloemendaal) 18.30 - 21.00 u. Hockey    
vr 30-08-2019 Xenios    (Amsterdam) 18.00 - 21.00 u. Hockey Club  
za 31-08-2019 AH & BC             (Amsterdam) 09.00 - 15.00 u. Hockey    
za 31-08-2019 Leonidas     (Rotterdam) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 31-08-2019 Zwart - Wit     (Breda) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 31-08-2019 Etten - Leur 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 31-08-2019 Spitsbergen

10.00 - 14.30 u.

Hockey    
za 31-08-2019 Wijchen 10.00 - 14.00 u. Hockey    
           
September          
zo 01-09-2019 HDS 10.00 - 15.00 u. Hockey    
di 03-09-2019 Epe 18.30 - 20.30 u. Hockey    
wo 04-09-2019
Dorsteti    (Wijk bij Duurstede) 14.00 - 16.00 u. Hockey    
do 05-09-2019 Spijkenisse 17.00 - 19.00 u. Hockey bij ortho Verhoef  
vr 06-09-2019 Forescate       (voorschoten) 18.00 - 21.00 u. Hockey    
vr 06-09-2019
Hoeksche Waard 17.30-20.00 u. Hockey    
vr 06-09-2019 Purmerend 18.30 - 20.30 u. Hockey    
za 07-09-2019
Athena    (Amsterdam) 10.00 - 15.00 u. Hockey    
za 07-09-2019
Castricum 09.30 - 15.30 u. Hockey    
za 07-09-2019
Hilversum 09.00 - 13.00 u. Hockey    
za 07-09-2019
Leonidas          (Rotterdam) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 07-09-2019
Noordwijk 09.30 - 14.30 u. Hockey    
za 07-09-2019
Weesp   Hockey    
zo 08-09-2019 De Dommel   (Sint-Michielsgestel) 11.00 - 14.00 u. Hockey    
di 10-09-2019
Victoria       (Rotterdam) 18.30 - 21.00 u. Hockey    
di 10-09-2019
Spijkenisse 17.00 - 19.00 u. Hockey bij ortho Verhoef  
wo 11-09-2019
Holestick    (Scherpenzeel) 18.30 - 20.30 u. Hockey    
do 12-09-2019 Nijkerk 18.30 - 20.30 u. Hockey    
do 12-09-2019 Victoria       (Rotterdam) 18.30 - 21.00 u. Hockey    
vr 13-09-2019 Alphen a/d Rijn 18.00 - 20.00 u. Hockey    
vr 13-09-2019
Rotterdam 18.30 - 21.00 u. Hockey    
vr 13-09-2019 Culemborg 18.30 - 20.30 u. Hockey    
za 14-09-2019 Rotterdam 10.00 - 15.00 u. Hockey    
za 14-09-2019
Hilversum 09.00 - 13.00 u. Hockey    
za 14-09-2019 Muiderberg 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 14-09-2019 Myra    (Amstelveen) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 14-09-2019 Rijswijk 10.00 - 14.00 u. Hockey    
 di 17-09-2019 Forcial     (Rockanje) 18.30 - 20.30 u. Hockey    
wo 18-09-2019 Hudito      (Delft) 18.00 - 20.30 u. Hockey    
do 19-09-2019 Barendrecht 18.30 - 20.30 u. Hockey    
vr 20-09-2019 Alphen a/d Rijn 18.00 - 20.00 u. Hockey    
vr 20-09-2019 Barendrecht 18.30 - 20.30 u. Hockey    
vr 20-09-2019 Voorhout 18.30 - 20.30 u. Hockey    
za 21-09-2019 Qui Vive (De Kwakel) 09.30 - 13.30 u. Hockey    
za 21-09-2019 Victoria          (Rotterdam) 10.00 - 15.00 u, Hockey    
za 21-09-2019 Waddinxveen 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 21-09-2019 Gouda 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 21-09-2019 De Kikkers (Nieuw-Vennep) 10.00 - 14.00 u. Hockey Huisadres  
vr 27-09-2019 Roomburg  (Leiden) 18.30 - 20.30 u. Hockey    
za 28-09-2019 HOCO  (Oisterwijk) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 28-09-2019 Westland 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 28-09-2019 MOP        (Vught) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 28-09-2019 Ypenburg 10.00 - 14.00 u. Hockey    
za 28-09-2019 Roomburg  (Leiden) 10.00 - 14.00 u. Hockey    
           
Oktober          
vr 04-10-2019 Rapid        (Gorinchem) 18.30 - 20.30 u. Hockey    
za 05-10-2019
de IJssel    (Nieuwerkerk a/d IJssel) 10.00 - 14.00 u. Hockey